Ecoprobiotic dünyanın geleceği kurtarmak ve çocuklarımıza daha iyi bir yaşam fırsatı sunmak üzere kuruldu. Çeşitli temizlik ürünlerinin dünyamızda çok daha güçlü ve biyolojik bakteriyi oluşturmasıyla günümüzde artık probiyotikli ürünlerin kullanımı adeta bir mecburiyet halini almıştır.

İşte bu süreçte EFOR BİOTEKNOLOJİ KOZMETİK KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİolarak aile, umut ve ödül ilkeleri üzerine Ecoprobiotic markasını oluşturduk.

Kullanıcılarımıza daha temiz ve sağlıklı bir şekilde temizliklerini yapabilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en yeni ve en güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak, dünyanın birçok ileri gelen ülkesinde olduğu gibi “PROBİYOTİK BAKTERİLER”in gücüyle ülkemizde de yaşabilir çevre ve sağlık standartlarını yakalayarak “TEMİZLİK TEKNOLOJİSİ” adı altında yeni bir çağ açmak; tüm bu amaçları yerine getirirken kullanıcılarımızın hem dünyaya yayılmakta olan bu teknolojiden faydalanabilmelerini sağlamak hem de bu faydayı maddi kazanca çevirerek ekonomik özgürlüklerini genişletebilmeyi amaç ediniyoruz.

EFOR BİOTEKNOLOJİ KOZMETİK KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ailesi olarak; geleceğe ürünler ve olanacaklar sunmak ve küresel toplumda geniş paylaşımlarda bulunmak suretiyle, bütün dünyadaki insanlara potansiyellerini keşfetmeleri ve hedeflerine ulaşmaları için yardımcı olmak, vizyonumuzun en temel yapı taşıdır. Dünya temizlik ve kozmetik pazarına yönelirken sosyal vatandaşlık bilinciyle de toplumsal katkı projeleri oluşturmak, çevreci yaklaşımıyla tüm dünyada fark yaratmak, sürdürülebilir çevre politikasıyla faaliyetlerde bulunmak. ECOPROBIOTIC’in en asli vazifesidir.

Sürekli yağtığımız yatırımlarımız ve yeniliklerimiz ile müşterilerimize ve müşteri olamaya aday hedef kitlemize pazarda destek olmak ve büyümelerini sağlamaktır.

SERTİFİKALARIMIZ

CE UYGUNLUK BELGESİ

Belgeyi görüntüle

ISO 14001:2015

Belgeyi görüntüle

GMP İYİ ÜRETİM BELGESİ

Belgeyi görüntüle

ISO 9001-2015

Belgeyi görüntüle

ISO  45001:2018

Belgeyi görüntüle

ISO 10002-2018

Belgeyi görüntüle